Як замовити браслет, кулон або картку?

Оформити замовлення можна через особистий кабінет, написавши нам на сторінці Контакти або в особистому повідомленні в мережі Facebook.

 

Що можна вказати в тексті гравіювання?

Це залежить від Ваших побажань і особливостей користувача, який буде носити аксесуар. Можна вигравіювати прізвище та ім'я, діагноз, назви лікарських препаратів, групу крові та резус фактор, дату народження, адресу проживання, контактні телефони рідних та близьких.

 

Якою мовою наноситься гравіювання?

Ми виконуємо гравіювання на будь-якій мові.

 

Які браслети для діабетиків у вас є?

У нас є дитячі та дорослі браслети для хворих на цукровий діабет першого та другого типу. Браслет, кулона або картка може містити стандартний текст (У МЕНЕ ДІАБЕТ, ДІАБЕТІК ТИП 1, DIABETIC TYPE I, DIABETIC TYPE II тощо) або персоналізоване лазерне гравіювання.

 

Коли я отримаю свій браслет або кулон з гравіюванням?

Ми наносимо гравіювання та відправляємо браслети і кулони на наступний робочий день після оплати.

 

Ви відправляєте післяплатою?

Силіконові браслети зі стандартним принтом, картки діабетика та медичні картки ми відправляємо з післяплатою у відділення Нової пошти по Україні.

 

Як правильно вибрати розмір браслета?

Для початку виміряйте окружність зап'ястя за допомогою стрічки або шнура. Якщо Ви бажаєте, щоб браслет носився "впритул", тоді додайте до даного показника 1-2 см. Для вільного носіння необхідно додати до отриманого показника 3-4 см. Необхідно звернути увагу на те, що розміри браслетів на сайті (довжина) вказані з точністю +/- 0,5 см.